Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.12.2012-Bexim Cup 2012-Kostelec na Hané

31. 1. 2013

Dne 22.12.2012 se v Kostelci na Hanéuskutečnil 2.ročník Vánočního turnaje Bexim Cup.Naše přípravka,která na tomto loňském turnaji obsadila 2.místo.tam jela ve složení Adéla Vodáková,Lukáš Dunča,Roman Zemánek,,Dušan Deák,Jan Zatolukal,Vláďa Šmíd,Jan Franc,Tomáš Konvička,Kryštof Grepl,Michal Grepl a Adam Vičar.Na turnaji startovalo 6 družstev a hrálo se systémem každý s každým na 2x7 minut.

Brodek u Konice-Kostelec na Hané 0:0

V prvním utkání nás čekal domácí tým.Ze začátku bylo utkání vyrovnané,poté jsme převzali iniciativu my  a hrálo se vesměs na půlce soupeře,ale bohužel bez vyložené šance.Ta přišla až v závěru druhé půle,kdy se Adam zbavil soupeře a bombou trefil tyč a velkou šanci skórovat měli po téhle střele Tomáš a Honzík Franc,ale ani jeden svou dorážku neusměrnili do sítě.Domácí mohli skŕovat z ojedinělého brejku,ale Kryštof se v brance překvapit nenechal.

Brodek u Konice-Sokol Čechovice 0:0

V tomto zápase nás soupeř přehrával ajen dobrou obranou hrou a zákroky Kryštofa,který chytil i penaltu jsme udrželi bezgĺovou remízu.

Brodek u Konice-1.SK Prostějov U10 0:2

I v tomto zápase měl soupeř více ze hry a do ničeho nás prakticky nepouštěl.Brzy se po rohu ujal vedení když střelu i dorážku Kryštof perfektně chytil,ale na další dorážku už nedosáhl.Pak soupeř přidal ještě jednu branku.

Brodek u Konice-Sigma Lutín 2:0

V tomto utkání jsme zase měli převahu my a ze sposty šancí vytěžily i dvě branky,o které se podělili Dušan a Michal.

Brodek u Konice-Sokol Určice 3:0

V posledním zápase nás čekali Určice a pokud by jsme zvítězily,obsadily bychom medailové pozice.To se nakonec po jednoznačném průběhu podařilo a díky dvěma brankám Adama a jedné Dušana jsme zvítězily 3:0 a skončiy tak na 3.místě celého turnaje.

Konečné pořadí:

1.1SK Prostějov U10

2.FC Kostelec na Hané

3.TJ Jiskra Brodek u Konice

4.Sokol Čechovice

5.Sokol Určice

6.Sigma Lutín